DLW21SH121HQ2L Murata Filtr przeciwzakłóceniowy
Symbol Micros:
D DLW21SH121HQ2L
Obudowa: Rys.DLW21SH
Filtr przeciwzakłóceniowy: 120R; 25%; 280mA; 20VDC; SMD 0805; wymiary: 2x1.2x1.2 mm; temperatura pracy: -40°C~125°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Napięcie pracy: | 20V |
| Prąd: | 0,28A |
| Tolerancja: | 25% |
| Wymiary korpusu: | 2x1.2x1.2 mm |
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Napięcie pracy: | 20V |
| Prąd: | 0,28A |
| Tolerancja: | 25% |
| Wymiary korpusu: | 2x1.2x1.2 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Impedancja: | 120Ohm |