Dławik toroidalny; 100uH
Symbol Micros:
D DT0100.0/3A/15.5x8
Obudowa: Rys.DT15.5x8
Dławik toroidalny; THT; indukcyjność: 100uH; 10%; prąd: 3A; rezystancja: 90mR; wymiary: 15,5x8mm
Parametry
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Toroidalny |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 100uH |
| Prąd: | 3A |
| Rezystancja: | 90 mOhm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-07-30
Ilość szt.: 250
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-09-15
Ilość szt.: 500
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Toroidalny |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 100uH |
| Prąd: | 3A |
| Rezystancja: | 90 mOhm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Wymiary korpusu: | 15,5x8mm |