BMRA000606303R3 Pulse Dławik mocy
Symbol Micros:
D HPI0630-003.3 PULSE
Obudowa: Rys.BMRA00060630
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 3.3uH; 20%; prąd: 6A; rezystancja: 0.035R; wymiary: 7.3x6x6x3mm temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | Pulse |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 3,3uH |
| Prąd: | 6A |
| Rezystancja: | 35 mOhm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Producent: | Pulse |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 3,3uH |
| Prąd: | 6A |
| Rezystancja: | 35 mOhm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 7.3x6x6x3mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |