Symbol Micros: D HPI1040-010.0 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRP1038A
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 10uH; 20%; prąd: 7.5A; rezystancja: 30mR; wymiary: 11x10x3.8mm; temperatura pracy: -40°C ~ 150°C; zamiennik: D HPI1040-010.0
Parametry
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 10uH
Prąd: 7,5A
Rezystancja: 0,03 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRP1038A-100M Obudowa dokładna: Rys.SRP1038A
Magazyn zewnętrzny:
24000 szt.
ilość szt. 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
500
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 10uH
Prąd: 7,5A
Rezystancja: 0,03 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 11x10x3.8mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 150°C