IHLP1616BZER1R0M11 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP1616BZER1R0M11
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP1616BZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 1uH; 20%; prąd: 4.5A; rezystancja: 0,027R; wymiary: 4,06x4,45x2mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Parametry
Producent: VISHAY
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 1uH
Prąd: 4,5A
Rezystancja: 0,027 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP1616BZER1R0M11 Obudowa dokładna: Rys.IHLP1616BZ
Magazyn zewnętrzny:
8000 szt.
ilość szt. 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
4000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: VISHAY
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 1uH
Prąd: 4,5A
Rezystancja: 0,027 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 4,06x4,45x2mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C