IHLP1616BZER2R2M11 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP1616BZER2R2M11
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP1616BZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 2.2uH; 20%; prąd: 3.25A; rezystancja: 0,068R; wymiary: 4,06x4,45x2mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 3,25A
Rezystancja: 0,068 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP1616BZER2R2M11 Obudowa dokładna: Rys.IHLP1616BZ
Magazyn zewnętrzny:
4000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 3,25A
Rezystancja: 0,068 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 4,06x4,45x2mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C