IHLP2020BZER2R2M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2020BZER2R2M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2020BZ-01
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 2.2uH; 20%; prąd: 4.3A; rezystancja: 50.1mR; wymiary: 5,18x5,49x2mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Parametry
Producent: VISHAY
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 4,2A
Rezystancja: 50,1 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Pozycja dostępna na zamówienie
Producent: VISHAY
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 4,2A
Rezystancja: 50,1 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 5,18x5,49x2mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C