IHLP2020BZER3R3M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2020BZER3R3M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2020BZ-01
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 3.3uH; 20%; prąd: 3.3A; rezystancja: 85.4mR; wymiary: 5,18x5,49x2mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 3,3A
Rezystancja: 85,5 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2020BZER3R3M01 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2020BZ-01
Magazyn zewnętrzny:
470 szt.
ilość szt. 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
5
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
8000 szt.
ilość szt. 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 3,3A
Rezystancja: 85,5 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 5,18x5,49x2mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C