IHLP2020BZER3R3M11 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2020BZER3R3M11
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2020BZ-11
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 3.3uH; 20%; prąd: 4.1A; rezystancja: 57.8mR; wymiary: 5,18x5.18x2mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 4,1A
Rezystancja: 57,8 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2020BZER3R3M11 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2020BZ-11
Magazyn zewnętrzny:
405 szt.
ilość szt. 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
5
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
8000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 4,1A
Rezystancja: 57,8 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 5,18x5,49x2mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C