IHLP2020BZER4R7M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2020BZER4R7M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2020BZ-01
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 4.7uH; 20%; prąd: 2.8A; rezystancja: 116.6mR; wymiary: 5,18x5,49x2mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 2,8A
Rezystancja: 0,1166 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2020BZER4R7M01 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2020BZ-01
Magazyn zewnętrzny:
4000 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 2,8A
Rezystancja: 0,1166 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 5,18x5,49x2mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C