IHLP2020BZER4R7M11 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2020BZER4R7M11
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2020BZ-11
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 4.7uH; 20%; prąd: 3.2A; rezystancja: 81.3mR; wymiary: 5,18x5,49x2mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 3,2A
Rezystancja: 81,3mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2020BZER4R7M11 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2020BZ-11
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 3,2A
Rezystancja: 81,3mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 5,18x5,49x2mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C