IHLP2020CZER2R2M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2020CZER2R2M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2020CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 2.2uH; 20%; prąd: 5.8A; rezystancja: 29.2mR; wymiary: 5,18x5,49x3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 5,8A
Rezystancja: 29,2mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2020CZER2R2M01 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2020CZ
Magazyn zewnętrzny:
6486 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
18000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 5,8A
Rezystancja: 29,2mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 5.18x5.49x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C