IHLP2020CZER2R2M11 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2020CZER2R2M11
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2020CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 2.2uH; 20%; prąd: 8.5A; rezystancja: 25mR; wymiary: 5,18x5,49x3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 8,5A
Rezystancja: 0,025 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2020CZER2R2M11 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2020CZ
Magazyn zewnętrzny:
4000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 8,5A
Rezystancja: 0,025 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 5.18x5.49x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C