IHLP2020CZER4R7M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2020CZER4R7M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2020CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 4.7uH; 20%; prąd: 3.5A; rezystancja: 77.5mR; wymiary: 5,18x5,49x3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 3,5A
Rezystancja: 77,5mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2020CZER4R7M01 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2020CZ
Magazyn zewnętrzny:
2004 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
4000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 3,5A
Rezystancja: 77,5mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 5.18x5.49x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C