IHLP2020CZER4R7M11 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2020CZER4R7M11
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2020CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 4.7uH; 20%; prąd: 5.1A; rezystancja: 60mR; wymiary: 5,18x5,49x3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 5,1A
Rezystancja: 0,06 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2020CZER4R7M11 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2020CZ
Magazyn zewnętrzny:
22000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 5,1A
Rezystancja: 0,06 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 5.18x5.49x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C