IHLP2525AHER4R7M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2525AHER4R7M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2525AH
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 4.7uH; 20%; prąd: 3A; rezystancja: 78mR; wymiary: 6.47x6.86x1.8mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 3A
Rezystancja: 0,078 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2525AHER4R7M01 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2525AH
Magazyn zewnętrzny:
2000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 3A
Rezystancja: 0,078 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6.47x6.86x1.8mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C