IHLP2525CZER220M11 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2525CZER220M11
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2525CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 22uH; 20%; prąd: 2,9A; rezystancja: 135mR; wymiary: 6,47x6,86x3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 22uH
Prąd: 2,90A
Rezystancja: 135 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Stan magazynowy:
4 szt.
ilość szt. 2+ 10+ 40+ 180+ 720+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
180
Stan magazynowy:
47 szt.
ilość szt. 2+ 5+ 20+ 77+ 308+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
77
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2525CZER220M11 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2525CZ
Magazyn zewnętrzny:
650 szt.
ilość szt. 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
5
Montaż: SMD
Indukcyjność: 22uH
Prąd: 2,90A
Rezystancja: 135 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6,47x6,86x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C