IHLP2525CZER2R2M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2525CZER2R2M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2525CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 2,2uH; 20%; prąd: 8A; rezystancja: 20mR; wymiary: 6,47x6,86x3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Parametry
Producent: VISHAY
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 8A
Rezystancja: 0,02 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Stan magazynowy:
33 szt.
ilość szt. 2+ 10+ 30+ 100+ 400+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
100
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2525CZER2R2M01 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2525CZ
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
ilość szt. 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: VISHAY
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 8A
Rezystancja: 0,02 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6.47x6.86x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C