IHLP2525CZER3R3M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2525CZER3R3M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2525CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 3.3uH; 20%; prąd: 6A; rezystancja: 30mR; wymiary: 6,47x6,86x3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 6A
Rezystancja: 0,03 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2525CZER3R3M01 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2525CZ
Magazyn zewnętrzny:
79 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
5505 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
18000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 6A
Rezystancja: 0,03 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6.47x6.86x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C