IHLP2525CZER3R3M11 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2525CZER3R3M11
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2525CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 3.3uH; 20%; prąd: 7A; rezystancja: 26mR; wymiary: 6,47x6,86x3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 7A
Rezystancja: 0,026 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2525CZER3R3M11 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2525CZ
Magazyn zewnętrzny:
2000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 7A
Rezystancja: 0,026 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6,47x6,86x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C