IHLP2525CZER3R3MA1 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2525CZER3R3MA1
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2525CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 3.3uH; 20%; prąd: 6A; rezystancja: 30mR; wymiary: 6,47x6,86x3mm temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Parametry
Producent: VISHAY
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 6A
Rezystancja: 0,03 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2525CZER3R3MA1 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2525CZ
Magazyn zewnętrzny:
8000 szt.
ilość szt. 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: VISHAY
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 6A
Rezystancja: 0,03 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6,47x6,86x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C