IHLP2525CZER4R7M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2525CZER4R7M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2525CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 4,7uH; 20%; prąd: 5,5A; rezystancja: 40mR; wymiary: 6,47x6,86x3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 5,5A
Rezystancja: 40 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Stan magazynowy:
86 szt.
ilość szt. 2+ 10+ 30+ 100+ 400+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
100
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2525CZER4R7M01 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2525CZ
Magazyn zewnętrzny:
30000 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 5,5A
Rezystancja: 40 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6.47x6.86x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C