IHLP2525CZER4R7M5A Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2525CZER4R7M5A
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2525CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 4.7uH; 20%; prąd: 5.6A; rezystancja: 38.4mR; wymiary: 6,47x6,86x3mm temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 5,6A
Rezystancja: 38,4mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2525CZER4R7M5A Obudowa dokładna: Rys.IHLP2525CZ
Magazyn zewnętrzny:
2000 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
40000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 5,6A
Rezystancja: 38,4mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6,47x6,86x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C