IHLP2525CZER4R7MA1 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2525CZER4R7MA1
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2525CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 4.7uH; 20%; prąd: 5.5A; rezystancja: 40mR; wymiary: 6,47x6,86x3mm temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 5,5A
Rezystancja: 40 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2525CZER4R7MA1 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2525CZ
Magazyn zewnętrzny:
2000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 5,5A
Rezystancja: 40 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6,47x6,86x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C