IHLP2525CZER6R8M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2525CZER6R8M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2525CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 6,8uH; 20%; prąd: 4,5A; rezystancja: 60mR; wymiary: 6,47x6,86x3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 6,8uH
Prąd: 4,5A
Rezystancja: 0,06 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2525CZER6R8M01 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2525CZ
Magazyn zewnętrzny:
640 szt.
ilość szt. 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
5
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
4353 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 6,8uH
Prąd: 4,5A
Rezystancja: 0,06 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6.47x6.86x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C