IHLP2525CZER6R8MA1 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP2525CZER6R8MA1
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP2525CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 6.8uH; 20%; prąd: 4.5A; rezystancja: 60mR; wymiary: 6,47x6,86x3mm temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 6,8uH
Prąd: 4,5A
Rezystancja: 0,06 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP2525CZER6R8MA1 Obudowa dokładna: Rys.IHLP2525CZ
Magazyn zewnętrzny:
4000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 6,8uH
Prąd: 4,5A
Rezystancja: 0,06 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6,47x6,86x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C