IHLP2525CZERR68M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros:
D IHLP2525CZERR68M01
Obudowa: Rys.IHLP2525CZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 0.68uH; 20%; prąd: 15.5A; rezystancja: 9.2mR; wymiary: 6,47x6,86x3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | VISHAY |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 680nH |
| Prąd: | 15,5A |
| Rezystancja: | 0,0055 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Producent: | VISHAY |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 680nH |
| Prąd: | 15,5A |
| Rezystancja: | 0,0055 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 6.47x6.86x3mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |