IHLP3232DZER100M11 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros:
D IHLP3232DZER100M11
Obudowa: Rys.IHLP3232DZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 10uH; 20%; prąd: 5,4A; rezystancja: 51,8mR; wymiary: 8,18x8,64x4mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | VISHAY |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 10uH |
| Prąd: | 5,4A |
| Rezystancja: | 51,8mOhm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Producent: | VISHAY |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 10uH |
| Prąd: | 5,4A |
| Rezystancja: | 51,8mOhm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 8.18x8.64x4mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |