IHLP4040DZER101M11 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP4040DZER101M11
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP4040DZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 100uH; 20%; prąd: 2.5A; rezystancja: 270mR; wymiary: 10,16x10,16x4mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Parametry
Producent: VISHAY
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 100uH
Prąd: 2,5A
Rezystancja: 0,27 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP4040DZER101M11 Obudowa dokładna: Rys.IHLP4040DZ
Magazyn zewnętrzny:
500 szt.
ilość szt. 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
500
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: VISHAY
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 100uH
Prąd: 2,5A
Rezystancja: 0,27 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 10.16x10.16x4mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C