IHLP4040DZER220M1A Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP4040DZER220M1A
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP4040DZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 22uH; 20%; prąd: 5A; rezystancja: 66mR; wymiary: 10,16x10,16x4mm; temperatura pracy: -55°C ~ 155°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 22uH
Prąd: 5A
Rezystancja: 0,066 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP4040DZER220M1A Obudowa dokładna: Rys.IHLP4040DZ
Magazyn zewnętrzny:
2500 szt.
ilość szt. 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
ilość szt. 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Montaż: SMD
Indukcyjność: 22uH
Prąd: 5A
Rezystancja: 0,066 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 10.16x10.16x4mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 155°C