IHLP4040DZER2R2M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP4040DZER2R2M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP4040DZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 2.2uH; 20%; prąd: 12A; rezystancja: 9mR; wymiary: 8,18x8,64x4mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 12A
Rezystancja: 0,009 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP4040DZER2R2M01 Obudowa dokładna: Rys.IHLP4040DZ
Magazyn zewnętrzny:
5500 szt.
ilość szt. 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
3300 szt.
Dodaj do porównywarki
musi przekraczać 40 Euro.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 12A
Rezystancja: 0,009 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 10.16x10.16x4mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C