IHLP4040DZER470M11 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP4040DZER470M11
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP4040DZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 47uH; 20%; prąd: 3,3A; rezystancja: 145mR; wymiary: 10,16x10,16x4mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 47uH
Prąd: 3,3A
Rezystancja: 145 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP4040DZER470M11 Obudowa dokładna: Rys.IHLP4040DZ
Magazyn zewnętrzny:
30 szt.
ilość szt. 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
5
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
500 szt.
ilość szt. 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Montaż: SMD
Indukcyjność: 47uH
Prąd: 3,3A
Rezystancja: 145 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 10.16x10.16x4mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C