IHLP4040DZER4R7M11 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP4040DZER4R7M11
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP4040DZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 4.7uH; 20%; prąd: 9.5A; rezystancja: 14.2mR; wymiary: 10,16x10,16x4mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 9,5A
Rezystancja: 14,2mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Pozycja dostępna na zamówienie
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 9,5A
Rezystancja: 14,2mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 10.16x10.16x4mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C