IHLP5050CEER3R3M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP5050CEER3R3M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP5050CE
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 3.3uH; 20%; prąd: 12A; rezystancja: 12mR; wymiary: 12,9,x13,2x3,5mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Parametry
Producent: VISHAY
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 12A
Rezystancja: 12 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP5050CEER3R3M01 Obudowa dokładna: Rys.IHLP5050CE
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
ilość szt. 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
500
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
500 szt.
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
500
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: VISHAY
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 12A
Rezystancja: 12 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 12,9,x13,2x3,5mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C