IHLP5050EZER3R3M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros:
D IHLP5050EZER3R3M01
Obudowa: Rys.IHLP5050EZ
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 3.3uH; 20%; prąd: 15A; rezystancja: 9.2mR; wymiary: 12.9x12.9x5mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | VISHAY |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 3,3uH |
| Prąd: | 15A |
| Rezystancja: | 0,0092 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: Vishay
Symbol producenta: IHLP5050EZER3R3M01
Obudowa dokładna: Rys.IHLP5050EZ
Magazyn zewnętrzny:
250 szt.
| ilość szt. | 250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,7924 |
| Producent: | VISHAY |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 3,3uH |
| Prąd: | 15A |
| Rezystancja: | 0,0092 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 12.9x12.9x5mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |