IHLP5050FDER1R0M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros:
D IHLP5050FDER1R0M01
Obudowa: Rys.IHLP5050FD-01
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 1uH; 20%; prąd: 32A; rezystancja: 2mR; wymiary: 12,9x13,2x6,4mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | VISHAY |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 1uH |
| Prąd: | 32A |
| Rezystancja: | 0,002 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Producent: | VISHAY |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 1uH |
| Prąd: | 32A |
| Rezystancja: | 0,002 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 12.9x13.2x6,4mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |