IHLP5050FDER2R2M5A Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP5050FDER2R2M5A
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP5050FD
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 2.2uH; 20%; prąd: 25.5A; rezystancja: 3.67mR; wymiary: 12,9x13,462x6,4mm; temperatura pracy: -55°C ~ 155°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 25,5A
Rezystancja: 3,67mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP5050FDER2R2M5A Obudowa dokładna: Rys.IHLP5050FD
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
ilość szt. 250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
250
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 25,5A
Rezystancja: 3,67mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 12,9x13,462x6,4mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 155°C