IHLP5050FDER3R3M01 Vishay Dławik mocy
Symbol Micros: D IHLP5050FDER3R3M01
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.IHLP5050FD-01
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 3.3uH; 20%; prąd: 18A; rezystancja: 6.8mR; wymiary: 12,9x13,2x6,4mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 18A
Rezystancja: 0,0068 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Vishay Symbol producenta: IHLP5050FDER3R3M01 Obudowa dokładna: Rys.IHLP5050FD-01
Magazyn zewnętrzny:
250 szt.
ilość szt. 250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
250
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 18A
Rezystancja: 0,0068 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 12.9x13.2x6,4mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C