Koralik ferrytowy; 600R
Symbol Micros:
D LCBC-601
Obudowa: Rys.LCBC
Koralik ferrytowy; impedancja: 600R; 1,8A; 0.1R; SMD1206; wymiary: 3.2x1.6x1.1mm; temperatura pracy: - 55°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | Nie dotyczy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Impedancja @ 100MHz: | 600 Ohm |
| Prąd: | 1,8A |
| Rezystancja: | 0,1 Ohm |
| Wymiary korpusu: | 3.2x1.6x1.1mm |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Impedancja @ 100MHz: | 600 Ohm |
| Prąd: | 1,8A |
| Rezystancja: | 0,1 Ohm |
| Wymiary korpusu: | 3.2x1.6x1.1mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ ferrytu: | Koralik |