P1169.333 Pulse Dławik mocy
Symbol Micros:
D P1169.333
Obudowa: Rys.P1166
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 33uH; 20%; prąd: 2.2A; rezystancja: 79,7mR; wymiary: 12,24x12,24x4,5mm; temperatura pracy: -40°C ~ 130°C
Parametry
| Producent: | Pulse |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 33uH |
| Prąd: | 2,20A |
| Rezystancja: | 0,0797 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: PULSE
Symbol producenta: P1169.333NLT RoHS
Obudowa dokładna: Rys.P1166
Stan magazynowy:
19 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 19+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,7600 | 4,6400 | 3,7300 | 3,3000 | 3,0300 |
| Producent: | Pulse |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 33uH |
| Prąd: | 2,20A |
| Rezystancja: | 0,0797 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 12.24x12.24x4.5mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 130°C |