RLS-126 Recom Dławik
Symbol Micros:
D RLS-126
Obudowa: Rys.RLS
Dławik; SMD; 12uH; 20%; 1.4A; 420mR; 4,5x3,2x2,6mm; temperatura pracy: -40°C~125°C
Parametry
| Producent: | Recom |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 12uH |
| Prąd: | 1,4A |
| Rezystancja: | 0,42 Ohm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
Producent: RECOM
Symbol producenta: RLS-126
Obudowa dokładna: Rys.RLS
Magazyn zewnętrzny:
500 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,9297 |
| Producent: | Recom |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 12uH |
| Prąd: | 1,4A |
| Rezystancja: | 0,42 Ohm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |