SDR0403-2R2ML Bourns Dławik mocy
Symbol Micros: D SDR0403-2R2ML
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SDR0403
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 2,2uH; 20%; prąd: 2,6A; rezystancja: 0.047R; wymiary: 4,5x4x3,2mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Parametry
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 2,6A
Rezystancja: 0,047 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Bourns Symbol producenta: SDR0403-2R2ML Obudowa dokładna: Rys.SDR0403
Magazyn zewnętrzny:
12000 szt.
ilość szt. 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
70000 szt.
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 2,6A
Rezystancja: 0,047 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 4.5x4x3.2mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C