SDR0604-470KL Bourns Dławik mocy
Symbol Micros: D SDR0604-470KL
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SDR0604
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 47uH; 10%; prąd: 0,72A; rezystancja: 0,37R; wymiary: 5,8x5,8x4,8mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 47uH
Prąd: 0,72A
Rezystancja: 0,37 Ohm
Tolerancja [%]: 10%
Stan magazynowy:
370 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 400+ 1600+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
400/1600
Producent: Bourns Symbol producenta: SDR0604-470KL Obudowa dokładna: Rys.SDR0604
Magazyn zewnętrzny:
5600 szt.
ilość szt. 800+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
400
Montaż: SMD
Indukcyjność: 47uH
Prąd: 0,72A
Rezystancja: 0,37 Ohm
Tolerancja [%]: 10%
Wymiary korpusu: 5.8x5.8x4.8mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C