SDR0805-100ML Bourns Dławik mocy
Symbol Micros: D SDR0805-100ML
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SDR0805
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 10uH; 20%; prąd: 2,3A; rezystancja: 0,07R; wymiary: 7,8x7,8x5,3mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 10uH
Prąd: 2,3A
Rezystancja: 0,07Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Stan magazynowy:
1000 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Producent: Bourns Symbol producenta: SDR0805-100ML Obudowa dokładna: Rys.SDR0805
Magazyn zewnętrzny:
5000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Montaż: SMD
Indukcyjność: 10uH
Prąd: 2,3A
Rezystancja: 0,07Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 7.8x7.8x5.3mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C