SDR0805-101KL Bourns Dławik mocy
Symbol Micros: D SDR0805-101KL
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SDR0805
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 100uH; 10%; prąd: 0,72A; rezystancja: 0,45R; wymiary: 7,8x7,8x5,3mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Montaż: SMD
Indukcyjność: 100uH
Prąd: 0,72A
Rezystancja: 0,45 Ohm
Tolerancja [%]: 10%
Stan magazynowy:
1000 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Producent: Bourns Symbol producenta: SDR0805-101KL Obudowa dokładna: Rys.SDR0805
Magazyn zewnętrzny:
92000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Montaż: SMD
Indukcyjność: 100uH
Prąd: 0,72A
Rezystancja: 0,45 Ohm
Tolerancja [%]: 10%
Wymiary korpusu: 7.8x7.8x5.3mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C