SDR1005-150ML Bourns Dławik mocy
Symbol Micros: D SDR1005-150ML
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SDR1005
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 15uH; 20%; prąd: 2,5A; rezystancja: 0,06R; wymiary: 12,7x10x5mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; odpowiednik: D DL22-15
Montaż: SMD
Indukcyjność: 15uH
Prąd: 2,5A
Rezystancja: 0,06 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Bourns Symbol producenta: SDR1005-150ML Obudowa dokładna: Rys.SDR1005
Magazyn zewnętrzny:
3600 szt.
ilość szt. 600+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
600
Montaż: SMD
Indukcyjność: 15uH
Prąd: 2,5A
Rezystancja: 0,06 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 12.7x10x5mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C