SLF12555T-681MR43-PF TDK Dławik mocy
Symbol Micros:
D SLF12555t-681m
Obudowa: Rys.SLF12555t
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 1000uH; 20%; prąd: 0.73A; rezystancja; 0.76R; wymiary: 12,5x12,5x5,5mm; temperatura pracy: -40°C ~ 105°C
Parametry
| Producent: | TDK |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 1000uH |
| Prąd: | 0,73A |
| Rezystancja: | 0,76Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Producent: | TDK |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 1000uH |
| Prąd: | 0,73A |
| Rezystancja: | 0,76Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 12.5x12.5x5.5mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |