SLF12575T-330M3R2-PF TDK Dławik mocy
Symbol Micros:
D SLF12575t-330m
Obudowa: Rys.SLF12575t
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 33uH; 20%; prąd: 3.4A; rezystancja: 0.0395R; wymiary: 12,5x12,5x7,5mm; temperatura pracy: -40°C ~ 105°C
Parametry
| Producent: | TDK |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 33uH |
| Prąd: | 3,4A |
| Rezystancja: | 0,0395 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: TDK
Symbol producenta: SLF12575T-330M3R2-PF
Obudowa dokładna: Rys.SLF12575t
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,5831 |
| Producent: | TDK |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 33uH |
| Prąd: | 3,4A |
| Rezystancja: | 0,0395 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 12.5x12.5x7.5mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |