SRR0604-151KL Bourns Dławik mocy
Symbol Micros:
D SP064/0150.0
Obudowa: Rys.SRR0604
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 150uH; 10%; prąd: 0.47A; rezystancja: 1R; wymiary: 6.5x6.5x4.8mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 150uH |
| Prąd: | 0,47A |
| Rezystancja: | 1 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SRR0604-151KL
Obudowa dokładna: Rys.SRR0604
Magazyn zewnętrzny:
5000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9205 |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 150uH |
| Prąd: | 0,47A |
| Rezystancja: | 1 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Wymiary korpusu: | 6.5x6.5x4.8mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |