Dławik mocy SMD; 10uH
Symbol Micros:
D SP073/0010.0 EATON
Obudowa: Rys.SP073 EATON
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 10uH; 20%; prąd: 2.08A; rezystancja: 0.0656R; wymiary: 7.6x7.6x3.55mm temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | EATON |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 10uH |
| Prąd: | 2,08A |
| Rezystancja: | 0,0656Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: EATON BUSSMANN
Symbol producenta: DR73-100-R
Obudowa dokładna: Rys.SP073 EATON
Magazyn zewnętrzny:
1350 szt.
| ilość szt. | 1350+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,8668 |
| Producent: | EATON |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 10uH |
| Prąd: | 2,08A |
| Rezystancja: | 0,0656Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 7.6x7.6x3.55mm |